LOGA a FIREMNÍ

IDENTITY.

Tato služba je určena pro všechny, kteří chtějí jednotně graficky  komunikovat před veřejností. Nejedná se pouze o navržení loga a pár tiskovin, ale také definování barev, fontů, užití loga na různých formách prezentace, aplikace na vozidlech, propagačních předmětech atd.

 

 

 

 

 

 

 

Tiskové služby

KOMPLETNÍservis.

LOGO

a LOGOTYP.

DEFINOVÁNÍ

BAREV.

DEFINOVÁNÍ

FONTŮ.

FIREMNÍ

TISKOVINY.

TVORBA

WEBU.

POLEPY

VOZIDEL.

VELKOPLOŠNÁ

REKLAMA.

PROPAGAČNÍ

TISKOVINY.

PROPAGAČNÍ

PŘEDMĚTY.

FIREMNÍ

OBLEČENÍ.

na míru ...

TVORBA

LOGA.

Logo je základní stavební kámen celé firemní identity. Odráží se v něm obor činnosti a také je to nejdůležitější prvek pro zapamatovatelnost celé značky.

první náhledy Vám zašleme do 3 dnů od zadání objednávky

MÁM ZÁJEM O LOGO NEBO IDENTITU

FIREMNÍ

TISKOVINY.

Hlavičkové papíry, obálky, složky, jmenovky, faktury nebo také razítka. Vše tvoří součást firemní identity. Pomůžeme Vám vše sjednotit. Komunikujte se svou klientelou jednotně, efektivně a stylově.

první náhledy Vám zašleme do 3 dnů od zadání objednávky

MÁM ZÁJEM O FIREMNÍ TISKOVINY

WEBOVÉ

STRÁNKY.

Web je základním pilířem celé propagace. Odkazujete na něj všude. Na tiskovinách, velkoplošné reklamě nebo i v elektronické komunikaci. Vytvoříme Vám jedinečný, kvalitní a moderní web. Statický, dynamický nebo i e-shop. Postaráme se rovněž o to, abyste byli na internetu pořádně vidět.

MÁM ZÁJEM O WEB NEBO E-SHOP

PROPAGAČNÍ

MATERIÁLY.

Letáčky, vizitky, brožury, plakáty .... . Tyto a mnohé jiné patří mezi propagační materiály. Je to jedna z důležitých cest, jak oslovit potenciální klienty.

první náhledy Vám zašleme do 3 dnů od zadání objednávky

MÁM ZÁJEM O PROPAGAČNÍ MATERIÁLY

VELKOPLOŠNÁ

REKLAMA.

Setkáváme se s ní dnes a denně. Při cestě do práce, do obchodu, kamkoli. Velkoplošná reklama je neodmyslitelnou součástí firemní propagace.

první náhledy Vám zašleme do 3 dnů od zadání objednávky

MÁM ZÁJEM O VELKOPLOŠNOU REKLAMU

PROPAGAČNÍ

PŘEDMĚTY.

Propagační předměty mají důležitou roli v posilování značky jako takové. Proto hrají v rámci firemní identity důležitou roli. V dnešní době můžeme potisknout prakticky cokoli. Flash disky, diáře, vizitkáře, hrníčky, šňůrky na krk, pravítka a mnohé další.

MÁM ZÁJEM O PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY

POLEPY

VOZIDEL.

Máte firemní vůz nebo celou flotilu? O autu se říká, že je to nejlepší reklama. Neustále je v pohybu a je tedy na očích mnoha lidem. Navrhneme a zrealizujeme Vám stylový a kvalitní polep vozidel jakéhokoli rozměru. Osobní vůz dodávku nebo třeba kamion.

MÁM ZÁJEM O POLEP VOZIDLA

Velmi nás baví pomáhat klientovi budovat svou značku. Uvědomuje si ale, že to není pouze o reklamě, ale také o službách, které firma nabízí a hlavně také o jejich kvalitách. Pomůžeme, aby se tyto služby a značka celkově co nejvíce vryly do podvědomí zákazníků.

UKÁZKY

našich prací.

KONTAKTUJTE nás.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

+420 725 387 679

info@illusions-media.cz

Illusion's Media © 2017